آمریکا : مذاکرات هسته ای ۱+۵ با ایران طولانی خواهد بود. اخبار سیاست خارجی – سخنگوی وزارت خارجه آمریکا : مذاکرات هسته ای ۱+۵ با ایران طولانی خواهد بود. سخنگوی وزارت خارجه اظهار داشت با توجه به دشواری ادامه مذاکرات هسته ای بین گروه ۱+۵ و ایران، ممکن است برای رسیدن به توافق نهایی به زمانی بیش از شش ماه نیاز باشد. به گزارش ایرنا، جن پساکی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در این خصوص اظهار داشت البته هر دو طرف مذاکره تلاش می کنند که ظرف شش ماه به توافق نهایی برسند. وی با اش ...

آمریکا : مذاکرات هسته ای ۱+۵ با ایران طولانی خواهد بود

 

1-5+1{WwW.KamYab.Ir]

 

اخبار سیاست خارجی – سخنگوی وزارت خارجه آمریکا : مذاکرات هسته ای ۱+۵ با ایران طولانی خواهد بود

سخنگوی وزارت خارجه اظهار داشت با توجه به دشواری ادامه مذاکرات هسته ای بین گروه ۱+۵ و ایران، ممکن است برای رسیدن به توافق نهایی به زمانی بیش از شش ماه نیاز باشد.

به گزارش ایرنا، جن پساکی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در این خصوص اظهار داشت البته هر دو طرف مذاکره تلاش می کنند که ظرف شش ماه به توافق نهایی برسند.

وی با اشاره به اظهارات رییس جمهور آمریکا درسخنرانی سالیانه گفت : همانگونه که اوباما هم تاکید کرد مذاکرات با ایران بسیار پیچیده و دشوار خواهد بود و برای رسیدن به توافق نهایی به زمان بیشتری احتیاج داریم.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تصریح کرد هنوز نمی توان به طور دقیق بیان کرد که توافق نهایی در چه زمانی صورت خواهد گرفت ولی مهم این است که مذاکرات با تهران ادامه دارد و باید به گفت وگوهای دیپلماتیک فرصت داد تا به نتیجه برسد.

ایران و گروه ۱+۵ بر اساس توافقنامه هسته ای ژنو دو توافق کردند که ظرف شش ماه آینده علاوه بر اجرای توافقنامه مقدماتی برای رسیدن به توافق نهایی تلاش کنند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه