امیدوارم طلسم توقف «سرزمین کهن» بشکند. طراح صحنه سریال تاریخی «سرزمین کهن» با ابراز امیدواری از اینکه طلسم توقف این مجموعه شکسته شود و به سرانجام برسد دلایلش درباره خداحافظی با این مجموعه را عنوان کرد. طراح صحنه سریال تاریخی «سرزمین کهن» با ابراز امیدواری از اینکه طلسم توقف این مجموعه شکسته شود و به سرانجام برسد دلایلش درباره خداحافظی با این مجموعه را عنوان کرد. کیوان مقدم ، توضیح داد: «سرزمین کهن» تقریبا دو سال است که تعطیل شده است. بنابراین به علت زمان‌بندی که در کارم پیش آمده است و با تو ...

امیدوارم طلسم توقف «سرزمین کهن» بشکند

طراح صحنه سریال تاریخی «سرزمین کهن» با ابراز امیدواری از اینکه طلسم توقف این مجموعه شکسته شود و به سرانجام برسد دلایلش درباره خداحافظی با این مجموعه را عنوان کرد.


 طراح صحنه سریال تاریخی «سرزمین کهن» با ابراز امیدواری از اینکه طلسم توقف این مجموعه شکسته شود و به سرانجام برسد دلایلش درباره خداحافظی با این مجموعه را عنوان کرد.

کیوان مقدم ، توضیح داد: «سرزمین کهن» تقریبا دو سال است که تعطیل شده است. بنابراین به علت زمان‌بندی که در کارم پیش آمده است و با توجه به اینکه تعهدات دیگری در پروژه‌های دیگر داشتم، مانع شد تا در فاز سوم این مجموعه بتوانم حاضر شوم و با صحبت‌هایی که با کارگردان و تهیه‌کننده داشتم اعلام کردم که نمی‌توانم در فاز جدید همکاری کنم.

طراح صحنه فیلم «جدایی نادر از سیمین» سپس با بیان اینکه زحمات زیادی برای مجموعه «سرزمین کهن» کشیده شده است، یادآور شد: «سرزمین کهن» سریال خوبی خواهد شد. امیدوارم به سرانجام برسد و طلسمش بشکند. حیف است با وجود وقتی که روی آن گذاشته شده و با هزینه‌هایی که صرف شده، تعطیل بماند.

مقدم در ادامه گفت:‌ اطمینان دارم «سرزمین کهن» سریال خوبی خواهد شد و مخاطبانش را خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه تعطیلی آخر مجموعه «سرزمین کهن» بسیار طولانی بود، یادآور شد: پیش از این هم این پروژه تعطیلی‌هایی داشت اما به این اندازه طولانی نبود و باعث شد مجبور شوم قراردادها و تعهدهایی که با پروژه‌های دیگر داشتم را شروع کنم.

این طراح صحنه سپس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه خداحافظی با سریال تاریخی سرزمین کهن آیا موجب نمی‌شود که با آمدن افراد جدید و تفاوت سلیقه‌ها، به کار آسیب وارد شود؟ توضیح داد: فاز یک و دو این مجموعه هر کدام مجزا بودند و با توجه به اینکه در فاز سوم نیز کارگردان و تهیه‌کننده متخصص به کار هستند، فکر نمی‌کنم اتفاق عجیب و غریبی بیفتد و امیدوارم فاز سه نیز در راستای هنری همان فاز یک و دو باشد.

مقدم در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود درباره لوکیشن‌های «سرزمین کهن» و اینکه آیا نیاز به مرمت دارند؟ نیز گفت: لوکیشن فاز سه مجزا است و ربطی به فاز یک و دو این مجموعه ندارد و باید لوکیشن‌های جدیدی طراحی شود و لوکیشن‌های قبلی این مجموعه نیز چون در شهرک غزالی بنا شده‌اند باید مرمت شوند.

طراح صحنه «سرزمین کهن» ابراز امیدواری کرد که این مجموعه آماده پخش شود و گفت: بی‌صبرانه منتظرم نتیجه کار خودم را ببینم. از صمیم قلب دوست داشتم این کار را ادامه دهم اما چون واقعا تعهدات دیگری داشتم نمی‌رسیدم این کار را ادامه دهم.

پیش از این اعلام شد، مدیر تولید سریال تاریخی «سرزمین کهن» پس از هشت سال حضور در این مجموعه، از ادامه‌ی همکاری با دست‌اندرکاران این مجموعه انصراف داد و دلیل آن را وضعیتی که برای این سریال پیش آمده و همچنین شرایط مالی عنوان کرد.

ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه