با گسترش صنعت چاپ و طراحی صنعت كاغذدیواری هم گسترش زیادی یافت و اكنون اگر به بازار بروید می‌توانید كاغذدیوارهای زیادی با طرح‌ها، رنگ‌ها، و قیمت‌های مختلی پیدا كنید.

وب سایت چیدانه: امروزه كاغذدیوارهای متنوعی در بازار وجود دارد. با گسترش صنعت چاپ و طراحی صنعت كاغذدیواری هم گسترش زیادی یافت و اكنون اگر به بازار بروید می‌توانید كاغذ دیوارهای زیادی با طرح‌ها، رنگ‌ها، و قیمت‌های مختلی پیدا كنید. اما با این همه همچنان می‌توان خلاقیت‌های زیادی در استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل انجام داد. یكی از این خلاقیت‌ها استفاده از نقشه‌ها به عنوان كاغذدیواری است. شما می توانید با چسباندن نقشه یا روزنامه یا... دیواری منحصر به فرد متناسب با تم اتاق و شخصیت خودتان داشته باشید.

با نقشه های کاغذی، جهان را کاغذ دیواری خانه خود کنید!

در مورد راه های استفاده از کاغذ دیواری برای داشتن منزلی خوش رنگ و لعاب و نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری برای فضاهای مختلف منزل قبلا با شما صحبت کردیم. به طور کلی با وجود اینکه انتخاب آن کمی سخت است، كاغذ دیواری، تغییر دکوراسیون بی دردسر برای منزل شما محسوب می شود.

چسباندن كاغذدیواری كمی دشوار و چالش‌برانگیز است و این مورد در باره چسباندن نقشه و هر کاغذ دیگری به دیوار نیز صدق می کند. ممکن است شما چند نقشه را پاره کنید و حتی مجبور شوید کار را از اول انجام دهید. اما مانند ببیشتر اوقات ساده ترین را بهترین راه است،این درسی است که در بسیاری از لحظه های زندگی به آن رسیده ایم.

با نقشه های کاغذی، جهان را کاغذ دیواری خانه خود کنید!

گام ساده اول: از چند پونز فشاری برای نصب نقشه‌ها به دیوارها استفاده كنید.تا زمانی كه كودكان نتوانند این پونزها را از دیوار جدا كنند، هیچ مشكلی پیش نمی‌آید. علاوه بر این، این راه حل بسیار مناسب مستاجران و یا كسانی است كه قصد تعویض خانه خود را دارند. تجربه ما نشان می دهد که چسباندن با چسب کاغذ دیواری کاری بسیار دشوار است اما اگر شما در این کار تبحر دارید یا چسب دیگری را می شناسید که برای این کار مناسب باشدخوشحال می شویم  در قسمت دیدگاه ها با ما مطرح کنید.

گام ساده دوم: چون طرح نق��ه ها مانند کاغذ دیواری تکرار نمی شود برای نقشه‌ها هر كدام دارای اندازه مختلفی هستند همین دلیل باید براساس این ابعاد كار کنید و این مسئله باعث می‌شد تا هر نقشه‌ای را نتوان را در هر جایی نصب كرد و اگر هم این اتفاق می‌افتاد قسمتی از دیوار خالی می‌ماند.  اصلا به این موضوع اهمیت ندهید، چراكه طبیعت این كار این گونه است كه نتیجه نهایی جلوه‌ای ناكامل خواهد داشت.

با نقشه های کاغذی، جهان را کاغذ دیواری خانه خود کنید!

ممکن است نتیجه کار خیلی بی عیب و نقص نباشد ولی تغییر دکوراسیون شادی آور در منزل شماست، چرا که این نقشه‌ها نتیجه تلاش‌های شمادر اضافه شدن بخشی از سلیقه و شخصیت من به فضای داخلی منزلتان است.ممکن است این نقشه ها یاد آور سفرهای شما باشند و شما  دیواری با یك معنای واقعی را خلق كرده اید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه