نظارت بر ایمنی منزل با سیستم امنیتی هوشمند+تصاویر

نظارت بر ایمنی منزل با سیستم امنیتی هوشمند+تصاویراخبار,سیستم امنیتی Flare,اخبار تکنولوژی

یک شرکت آمریکایی به نام BuddyGuard نوعی سیستم امنیتی خانگی کامل را در شکل یک ابزار منفرد ارائه داده و این ابزار مجهز به دوربین اچ‌دی، آشکارساز حرکتی، شتاب‌سنج، حسگر دما، بلندگو و آژیر است.این ابزار همچنین مجهز به ماژول 3G و تراشه وای‌فای است.

این سیستم به نام Flare، هوشمند بوده و نرم‌افزار آن زمانی که افراد خانواده در منزل هستند، بر آن‌ها نظارت نمی‌کند اما هنگامی که این اشخاص خانه را ترک می‌کنند، بر امنیت منزل نظارت می‌کند.


سامانه ابداعی دارای هر دو سیستم‌ شناسایی چهره و صداست و هنگام حضور حیوانات در منزل، آژیر آن به صدا در نمی‌آید. با استفاده از Flare، کاربر نیازی به نظارت بر دوربین‌های وب‌کم یا بررسی‌کردن سیستم‌ امنیتی ندارد؛ همچنین، نیازی نیست که شخص زمانی که به خانه می‌آید کدی را وارد کند زیرا سیستم او را هنگام ورود به منزل شناسایی می‌کند.

 

اخبار,سیستم امنیتی Flare,اخبار تکنولوژی

  سیستم امنیتی جدید

 

زمانی که کاربر در منزل نیست، هر اتفاقی که در خانه بیفتند، ابزار امنیتی هوشمند وی را از آن آگاه می‌کند.باتری‌های لیتیم-یون این سامانه حتی زمان قطع برق کار می‌کنند و با وجود وای‌فای و 3G نیازی به کابل نیست.

 

اخبار,سیستم امنیتی Flare,اخبار تکنولوژی

   سیستم امنیتی جدید

نصب این سیستم ایمنی در 10 دقیقه تکمیل می‌شود و برنامه‌نرم‌افزاری همراه آن برای اندروید یا iOS، کاربر را به یک شبکه متصل می‌کند تا با کمک آن ستینگ‌های سیستم را اجرا کند.

 

اخبار,سیستم امنیتی Flare,اخبار تکنولوژی

   سیستم امنیتی جدید

برنامه نرم‌افزاری این ابزار، کاربر را همواره از اوضاع منزل مطلع نگه می‌دارد و به وی امکان کنترل از راه دور Flare را می‌دهد. این محصول ماه دسامبر عرضه می‌شود و قیمت آن 280 دلار اعلام شده است.
اخبار تکنولوژی - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه