:: وقتی قهرمان تنیس زنان “سرنا ویلیامز” عصبانی می شود +عکس

:: وقتی قهرمان تنیس زنان “سرنا ویلیامز” عصبانی می شود +عکس

tenis[WwW.Kamyab.IR]

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: عصبانیت “سرنا ویلیامز” از باخت به یک نوجوان امریکایی در مسابقات تنیس آزاد استرالیا به حدی بود که او پس از پایان بازی راکت خود را در هم شکست.

“سرنا ویلیامز” بدترین هفته هی عمر ورزشی خود را پشت سر میگذارد. او در دور نیمه نهایی مسابقات تنیس آزاد ۲۰۱۳ استرالیا رقابت را به یک نوجوان ۱۹ ساله امریکایی واگذار کرد و به حدی عصبانی شد که راکت خود را به زمین کوبیده و درهم شکست.
“استفنز” موفق شد “سرنا ویلیامز” دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن و سه المپیک دیگر را در سه ست پیاپی در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۳ شکست دهد.

“سلوآن استفنز” بعد از پیروزی مقابل “سرنا ویلیامز” ۳۱ ساله به شدت هیجانزده بود ، اما سرنا به قدری از این باخت احساس عصبانیت کرد که در مقابل هیئت داوران و دوربینهای تلویزیونی راکت خود را به زمین پرتاب کرد به طوریکه راکت او در هم شکست .ا و به دلیل انجام این کار از سوی برگزار کنندگان این رقابتها به پرداخت ۱۵۰۰ دلار جریمه محکوم شد.
“سرنا ویلیامز” معتقد است آسیب دیدن او از ناحیه کمر باعث بازی ضعیف او شده است و قدری هم از نا داوری در بازی انتقاد کرد.
“استفنز” که پدیده این رقابتها نامیده میشود در رنکینگ جهانی رتبه ۲۵ را داراست این درحالی است که “سرنا ویلیامز” نفر اول این فهرست است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه